Kategorie

Hledat dle produkt. kódu

Hodnocení

ClickUp! krmítko pro ptáky, bez náasdy, Gardena, G11380-20

ClickUp! krmítko pro ptáky, bez náasdy, Gardena, G11380-20 Zobrazit v plné velikosti

G11380-20

Není skladem, doba pro naskladnění 7-14 dní.

Prodej nářadí

1 049,93 Kč s DPH / ks

Sleva!

ClickUp! celoroční lifestyle system

Celoroční lifestyle systém GARDENA ClickUp! je flexibilní zahradní designový systém. Pomocí různých prvků můžete svou zahradu uspořádat zcela individuálně.          

Flexibilní a pevné

Díky praktickému připojení jedním kliknutím lze ClickUp! Krmítko pro ptáky snadno namontovat na ClickUp! násadu a znovu je oddělit. Spojení mezi těmito dvěma prvky je extrémně stabilní a bez viklání.          

Pro opeřené hosty

ClickUp! krmítko pro ptáky je speciálně navrženo tak, aby přilákalo různé ptáky na chutný zahradní bufet.          

Stylový design

Stanice pro krmení ptáků je vyrobena z vysoce průhledného akrylátového skla (materiál PMMA). Stylový a elegantní design je absolutním poutačem každé zahrady.          

Pevný materiál, který se snadno čistí

Materiál PMMA je odolný jak vůči UV-záření, tak vůči mrazu. Při čištění lze dávkovací stanici demontovat a jednoduše vložit do myčky.          

Pro pravidelné krmení

Krmící stanici lze snadno naplnit jakýmkoli druhem ptačího krmení sundáním vrchlíku a doplněním semen do dávkovače.          

Záruka v trvání 5 let je důkazem vysoké kvality

* Podrobnosti o podmínkách záruky najdete v přiloženém návodu k použití nebo online na www.gardena.com/cz/zarucni-podminky/. Tato záruka nemá vliv na vaše zákonné záruční nároky.          

 

ClickUp! Celoroční lifestyle systém. Pro jemný třepot křídel na zahradě

GARDENA ClickUp! krmítko pro ptáky je moderní krmítko, speciálně vyvinuté pro přilákání opeřených hostů do malé zahradní restaurace. Toto místo je ve vaší zahradě velkým poutačem. Atraktivní a stylový design krmítka a ptáci nabízí nádherný pohled. Krytý dávkovač krmiva je vyroben z vysoce průhledného akrylátového skla (materiál PMMA); můžete sledovat malé návštěvníky, jak si na krmení pochutnávají. Robustní plast vydrží bez poškození různé povětrnostní podmínky. Je odolné vůči UV-záření, teplu i mrazu, což znamená, že se ptáci mohou ve vaší zahradě nakrmit kdykoliv během celého roku. Díky zástrčnému mechanismu se krmítko jednoduše připevní k rukojeti z modřínového dřeva a v případě potřeby se zase odpojí. Toto připojení na jedno kliknutí je extrémně stabilní a neviklá se, takže se ptáci ani nebojí, ani nezraní neočekávanými pohyby a krmítko nespadne. Praktický dávkovač krmiva lze naplnit běžně dostupným krmivem pro ptáky, jako jsou např. slunečnicová semínka, odejmutím vrchlíku a doplněním krmiva do dávkovače. Krmítko lze z důvodu čištění zcela rozebrat a vložit do myčky. Čisté a hygienické krmítko zaručuje vysoce kvalitní materiál, pravidelné čištění a krmivo chráněné před vlhkostí. Úzká miska na zrní navíc zabraňuje kontaminaci krmiva trusem ptáků, který může přenášet nemoci. GARDENA poskytuje na tento kvalitní produkt pětiletou záruku. Celoroční lifestyle systém pro zahradu, která vám poskytne jemný třepot křídel.