Kategorie

Hledat dle produkt. kódu

Hodnocení

ClickUp! hmyzí hotel, FSC 100%, bez násady, Gardena, G11370-20

ClickUp! hmyzí hotel, FSC 100%, bez násady, Gardena, G11370-20 Zobrazit v plné velikosti

G11370-20

Není skladem, doba pro naskladnění 7-14 dní.

Prodej nářadí

1 179,87 Kč s DPH / ks

Sleva!

ClickUp! celoroční lifestyle system

Celoroční lifestyle systém GARDENA ClickUp! je flexibilní zahradní designový systém. Pomocí různých prvků můžete svou zahradu uspořádat zcela individuálně.          

Flexibilní a pevné

Díky praktickému připojení jedním kliknutím lze ClickUp! hmyzí hotel snadno namontovat na ClickUp! násadu a znovu je oddělit. Spojení mezi těmito dvěma prvky je extrémně stabilní a bez viklání.          

Kvalita

Hotel je postaven podle nejnovější literatury o hnízdních návycích hmyzu: prostory (např. otvory a bambusové trubky) jsou dlouhé 10 cm a vrty jsou čisté.          

Otevřeno celý rok

Díky ochranné stříšce a rámu nabízí ClickUp! Hmyzí hotel hmyzu bezpečný domov po celý rok.          

Bezpečný domov

Mnoho druhů hmyzu již spolehlivé místo pro hnízdění a zimování ve svém přirozeném prostředí nenachází. ClickUp! Hmyzí hotel ve vaší zahradě je bezpečným a estetickým útočištěm, chráněným domovem pro udržení původní druhové rozmanitosti.          

Různé prostory

ClickUp! hmyzí hotel je určen pro několik druhů hmyzu: k dispozici jsou dva prostory pro obzvláště ohrožené divoké včely a po jednom prostoru pro motýly a berušky.          

Každý je vítán

Speciálně navržené prostory a komůrky jsou určeny pro divoké včely, motýly a berušky, takže v hmyzím hotelu najde vhodný úkryt mnoho hostů.          

Záruka v trvání 5 let je důkazem vysoké kvality

* Podrobnosti o podmínkách záruky najdete v přiloženém návodu k použití nebo online na www.gardena.com/cz/zarucni-podminky/. Tato záruka nemá vliv na vaše zákonné záruční nároky.          

 

ClickUp! Celoroční lifestyle systém. Pro přilákání motýlů na zahradu

GARDENA ClickUp! hmyzí hotel (100% certifikovaný FSC®) je nejen velmi vhodný domov pro hmyz, jako jsou divoké včely, berušky a motýli, ale také stylový a moderní poutač ve vaší zahradě! Mnoho druhů hmyzu má ve svých přirozených stanovištích stále větší problémy s hnízděním, přezimováním nebo krmením. Díky hmyzímu hotelu z řady GARDENA ClickUp! přispíváte k zachování domorodé rozmanitosti druhů. Výhody však nepociťuje pouze hmyz: obyvatelé vašeho hotelu pomáhají opylovat rostliny ve vaší zahradě a někteří dokonce slouží jako biologičtí pomocníci. Ať už jsou motýly, berušky nebo obzvláště ohrožené divoké včely - hmyzí hotel byl vyvinut podle nejnovějších poznatků o zvycích hnízdění těchto tvorů. Nabízí různým obyvatelům různě navržené prostory a komůrky. Aby hotel přijal co nejvíce návštěvníků, je nejlepší nainstalovat jej od konce února do dubna na kterékoliv místo ve vaší zahradě. Pro hmyz je velmi důležité, aby hotel zůstal na svém místě po celý rok. Jakmile se v něm hmyz usadí, vždy se na toto místo vrátí. Hmyzí hotel lze samozřejmě krásně integrovat pomocí násady ClickUp! s dalšími výrobky. Díky ochranné stříšce a lakovanému rámu lze hotel používat po celý rok. Takže malí roztomilí živočichové v něm najdou po celý rok bezpečný, suchý a pohodlný domov. Hmyzí hotel se snadno připevní k násadě z vysoce kvalitního modřínového dřeva pomocí praktického zástrčného konektoru nakliknutím. Po zastrčení dekoračního prvku z řady ClickUp! do násady ClickUp! je spojení stabilní a bez viklání. Znamená to, že obyvatelé nebudou rušeni a nehrozí ani poškození hnízda. Zvednutím do výšky je hmyzí hotel jasně viditelný a pro hmyz snadno dosažitelný. Díky jednoduchému a stylovému designu dokonale harmonizuje s okolím a je atraktivním poutačem ve vaší zahradě. GARDENA nabízí na tento kvalitní výrobek záruku v trvání 5 let. Celoroční lifestyle systém pro zahradu, která vám přiláká motýly.