Kategorie

Hledat dle produkt. kódu

Hodnocení

ClickUp! zahradní krbové svítidlo, bez násady, Gardena, G11360-20

ClickUp! zahradní krbové svítidlo, bez násady, Gardena, G11360-20 Zobrazit v plné velikosti

G11360-20

Není skladem, doba pro naskladnění 7-14 dní.

Prodej nářadí

1 049,93 Kč s DPH / ks

Sleva!

ClickUp! celoroční lifestyle system

Celoroční lifestyle systém GARDENA ClickUp! je flexibilní zahradní designový systém. Pomocí různých prvků můžete svou zahradu uspořádat zcela individuálně.          

Náladové osvětlení

Nádržka zahradní svítidla pojme 350 ml běžného lampového oleje. Po naplnění vytváří tato pochodeň svým teplým světlem náladovou atmosféru po dobu nejméně šesti hodin.          

Flexibilní a pevné

Díky praktickému připojení jedním kliknutím lze ClickUp! krbové svítidlo snadno připevnit k dřevěné rukojeti. Spojení mezi těmito dvěma prvky je extrémně stabilní a bez viklání.          

Odolnost vůči povětrnostním podmínkám

Ohýbaný plech poskytuje bezpečnou ochranu před větrem a deštěm, takže je svítidlo chráněné a vítr nemůže plamen sfouknout.          

Vysoká úroveň bezpečnosti

Díky nádržce odolné proti odkapávání není možné rozlití paliva. Plamen lze bezpečně uhasit přiloženou lžičkou z bezpečné vzdálenosti. Tímto způsobem nedojde ke zranění osob, ani k poškození okolí.          

Kvalita a design

ClickUp! krbové svítidlo zaujme nejen svým stylovým designem, ale také kvalitou. Elegantně tvarovaná kovová ocelová deska je ve vaší zahradě absolutním poutačem.          

Záruka v trvání 5 let je důkazem vysoké kvality

* Podrobnosti o podmínkách záruky najdete v přiloženém návodu k použití nebo online na www.gardena.com/cz/zarucni-podminky/. Tato záruka nemá vliv na vaše zákonné záruční nároky.          

 

ClickUp! Celoroční lifestyle systém. Pro zahradu, která vám poskytne příjemnou teplou záři

GARDENA ClickUp! krbové svítidlo dovedně nastaví scénu ve vaší zahradě díky své teplé záři. Tato zahradní pochodeň je součástí systému GARDENA ClickUp!, flexibilnímu systému dekorace pro individuální design zahrady. Jednotlivé prvky systému ClickUp! lze připojit k násadě ClickUp! (vyrobené z modřínového dřeva) pomocí konektoru na jedno kliknutí a díky tomu se velmi snadno mění. Spojení zůstává po zacvaknutí extrémně stabilní a bez viklání, takže zahradní svítidlo nemůže spadnout. Olejová nádržka pojme 350 ml běžného lampového oleje. Když nádržku naplníte, bude krbové svítidlo ClickUp! svítit nejméně šest hodin a vytvoří ve vaší zahradě působivou atmosféru. Svítidlo zaujme jak vysokou kvalitou, tak stylovým designem. Velmi kvalitní ocelový plech je elegantně tvarovaný a zkrášluje každou zahradu. Zakřivený ocelový plech navíc působí jako ochrana proti větru a dešti, a také jako zábrana proti poškození lampy. Používání krbového svítidla a manipulace s ním je samozřejmě bezpečná - ve všech ohledech splňuje bezpečnostní požadavky na dekorativní olejové lampy a plamen lze bezpečně uhasit pomocí přiložené lžíce. Olejová nádržka nekape, takže ze svítidla nemůže odkapávat žádné palivo. GARDENA poskytuje na ClickUp! zahradní svítidlo záruku v trvání 5 let. Celoroční životní styl pro zahradu, která vás hřeje.