Kategorie

Hledat dle produkt. kódu

Hodnocení

Click Up! srážkoměr, bez násady, Gardena, G11340-20

Click Up! srážkoměr, bez násady, Gardena, G11340-20 Zobrazit v plné velikosti

G11340-20

Není skladem, doba pro naskladnění 7-14 dní.

Prodej nářadí

389,94 Kč s DPH / ks

Sleva!

GARDENA ClickUp! System

GARDENA ClickUp! systém je flexibilní systém zahradního designu. Pomocí základního prvku ClickUp! násady a různých nástavců si můžete zahradu navrhnout podle svých individuálních potřeb.          

Jasná indikace

S ClickUp! srážkoměrem máte přesný přehled o množství srážek. Jasná a snadno čitelná stupnice zaznamenává srážky od 0 do 100 l/m².          

Flexibilní a pevné

Inovativní připojení jedním kliknutím usnadňuje připojení a odpojení jednotlivých prvků ClickUp! Po připojení ClickUp! srážkoměru na ClickUp! Násadu je spojení velmi stabilní a bez viklání.          

Snadné vyprazdňování

Pro přesné výsledky měření byste měli pravidelně obsah srážkoměru vyprazdňovat - jednoduše vytáhnete nádobku z dřevěné násady a vylijete ji.          

Vysoká kvalita

ClickUp! srážkoměr je vyroben z obzvláště kvalitního materiálu PMMA a je pevný a odolný. Vysoce transparentní materiál je mrazuvzdorný a lze jej mýt v myčce.          

Záruka v trvání 5 let je důkazem vysoké kvality

* Podrobnosti o podmínkách záruky najdete v přiloženém návodu k použití nebo online na www.gardena.com/cz/zarucni-podminky/. Tato záruka nemá vliv na vaše zákonné záruční nároky.          

 

ClickUp! Celoroční lifestyle systém. Pro kontrolu dešťových srážek na zahradě

Často je obtížné odhadnout, kolik vlhkosti již zahrada a její rostliny dostaly a kolik ještě potřebují. Ale s přesným měřením pomocí ClickUp! srážkoměru přesně vidíte, kolik dešťových srážek již spadlo. Tento srážkoměr patří k inovativní řadě GARDENA ClickUp!, flexibilnímu a individuálnímu systému pro zahradní design. ClickUp! srážkoměr lze pomocí praktického zástrčného mechanismu snadno připevnit k základnímu prvku systému, násadě z modřínového dřeva a stejně snadno jej lze i sundat. Díky tomu je možné bez námahy a flexibilně vyměňovat různé ozdobné doplňky. Po připojení prvků zůstane spojení stabilní a bez viklání. Tento srážkoměr je vyroben z vysoce transparentního a obzvláště pevného plastu PMMA. Bez poškození vydrží nejen chladné mrazivé dny, ale také mytí v myčce. Abyste mohli přesně odhadnout, kolik vody vaše zahrada ještě potřebuje, je srážkoměr opatřen obzvláště srozumitelnou a čitelnou stupnicí množství srážek od 0 do 100 l/m². Pro správné monitorování by měl být srážkoměr podle potřeby denně vyprazdňován jednoduchým vyjmutím z dřevěné násady pomocí zástrčného spojení. GARDENA poskytuje na tento velmi kvalitní výrobek záruku v trvání 5 let. Celoroční lifestyle systém.