Kategorie

Hledat dle produkt. kódu

Hodnocení

ClickUp! květináč, bez násady, Gardena, G11320-20

ClickUp! květináč, bez násady, Gardena, G11320-20 Zobrazit v plné velikosti

G11320-20

Není skladem, doba pro naskladnění 7-14 dní.

Prodej nářadí

389,94 Kč s DPH / ks

Sleva!

Absolutní poutač

ClickUp! květináč může pozvednout vaše květiny na další úroveň. Na velmi kvalitní modřínové násadě ClickUp! bude vaše výsadba ve výši a poskytne atraktivní bod přitahující pozornost ve vaší zahradě.          

Pro středně velké rostliny

Květináč má průměr 25 cm a nabízí středně velkým rostlinám dostatek prostoru pro předvedení jejich plného květu.          

Vysoce kvalitní materiál

ClickUp! květináč je vyroben z vysoce kvalitního akrylátového skla (materiál PMMA) a je obzvláště pevný a odolný vůči UV-záření a mrazu.          

Flexibilní a pevný

Díky praktickému zástrčnému mechanismu na jedno kliknutí lze ClickUp! květináč snadno připojit a odpojit od základní násady. Připojení na jedno kliknutí je extrémně stabilní a bez viklání.          

Optimální péče o rostliny

Odtok vody chrání rostliny před nadměrným zaléváním. Ve spodní části mísy je odkapávací hrana. Ta zabraňuje poškození dřevěné ClickUp! násady.          

Záruka v trvání 5 let je důkazem vysoké kvality

* Podrobnosti o podmínkách záruky najdete v přiloženém návodu k použití nebo online na www.gardena.com/cz/zarucni-podminky/. Tato záruka nemá vliv na vaše zákonné záruční nároky.          

 

ClickUp! Celoroční lifestyle systém. Pro zahradu, která pozvedne vaše květiny do nebe

Zahradní vášeň v každém ročním období najdete v GARDENA ClickUp! květináči. Pozvedněte své rostliny na další úroveň a nechte své květiny růst ve výšce. Kombinací ClickUp! násady a květináče dosáhnete toho, že se výsadba stane ústředním bodem vaší zahrady a absolutním poutačem. Vysazené byliny nebo jahody lze snadno sklízet bez ohýbání. Výška chrání váš malý záhonek před nežádoucími škůdci, jako jsou hlemýždi nebo myši. Květináč má průměr 25 cm (necelých 10 palců), a je proto ideální pro středně velké rostliny. Chcete-li připojit elegantní květináč ke stylové ClickUp! násadě, stačí jej na ni nastrčit. Díky zástrčnému připojení na jedno kliknutí je připevnění a odpojení dekorativních prvků velmi snadné. Navíc se jedná o spojení extrémně stabilní a bez viklání: vaše květinová výsadba nemůže sklouznout ani spadnout. ClickUp! květináč je vyroben z vysoce kvalitního akrylátového skla (materiál PMMA). Materiál nejen dobře vypadá, ale je také extrémně pevný a odolný vůči povětrnostním vlivům. Tato zahradní dekorace vydrží i v chladných dnech, aniž by ji poškodil mráz. Při zalévání chrání odtok vody na dně mísy vaše rostliny před podmáčením. Pod miskou je odkapávací hrana, takže prebytečná voda může odtékat přímo na zem, aniž by stékala po násadě ClickuUp! a jakkoliv ji poškodila. Dopřejte své zahradě svůj vlastní styl jednoduchým způsobem s GARDENA ClickUp! květináčem. GARDENA poskytuje na květináč záruku v trvání 5 let. Celoroční lifestyle systém pro zahradu, která vám dá květiny ve výšce.