Kategorie

Hledat dle produkt. kódu

Hodnocení

ClickUp! násada, 117 cm, FSC 100%, Gardena, G11300-20

ClickUp! násada, 117 cm, FSC 100%, Gardena, G11300-20 Zobrazit v plné velikosti

G11300-20

Není skladem, doba pro naskladnění 7-14 dní.

Prodej nářadí

389,94 Kč s DPH / ks

Sleva!

Pro všechny roční sezóny

GARDENA ClickUp! násada je základním stavebním kamenem pro individuální moderní systém zahradního designu po celou sezónu! Řada ClickUp! nabízí různé prvky pro jaro, léto, podzim a zimu. Stylové nástavce lze podle potřeby připevnit k násadě a kdykoliv je vyměnit.          

ClickUp! System

S moderním upevněním na jedno kliknutí lze jednotlivé prvky snadno a bezpečně připevnit k násadě ClickUp! Nebojte se měnit nástavce, kdykoli budete chtít. Po zastrčení je spojení stabilní a bez viklání.          

Premiový design

Hmatatelná kvalita! Pevná ClickUp! násada se skládá ze 100% certifikované modřínové dřevěné rukojeti FSC® a stabilní koncovky z nerezové oceli.          

Pevné ukotvení

Pevný hrot z nerezové oceli zajišťuje stabilní upevnění do podkladu. Malý pomocník ulehčí ukotvení do země.          

Záruka v trvání 5 let je důkazem vysoké kvality

* Podrobnosti o podmínkách záruky najdete v přiloženém návodu k použití nebo online na www.gardena.com/cz/zarucni-podminky/. Tato záruka nemá vliv na vaše zákonné záruční nároky.

ClickUp! Celoroční lifestyle systém: ClickUp!násada pro jedinečně působivý zahradní design

Jedna násada - mnoho možností! GARDENA ClickUp! násada je základním prvkem pro příjemnou domácí zahradu navrženou pro použití se širokým sortimentem ClickUp! příslušenství. Řada zahrnuje dekorativní a praktické prvky pro každé roční období: od stylového květináče na jaro, lákavého hmyzího hotelu nebo elegantního krbového svítidla pro chladné podzimní večery. Praktické je, že v rámci inovativního GARDENA ClickUp! celoročního lifestyle systému lze jednotlivé prvky snadno vyměňovat. Praktický zástrčný mechanismus na jedno kliknutí umožňuje připojit vaše prvky jednoduše, rychle a bezpečně. Násada má moderní design a je vyrobena z vysoce kvalitních a odolných materiálů, abyste si mohli své zahradní doplňky užívat dlouho. Základním materiálem pro výrobu je 100% certifikované modřínové dřevo FSC® s robustní koncovkou z nerezové oceli pro zapíchnutí do půdy. Jednoduchý a vysoce kvalitní design lze optimálně integrovat do vaší zahrady a vytvořit tak celkový harmonický obraz. S vhodným dekorativním prvkem je celkový obrázek jedinečným poutačem! Špičatý konec z nerezové oceli poskytuje pevné a stabilní ukotvení v zemi. S pomocí přiloženého malého pomocníka, přídavné tlačné tyče pro snadné upevnění násady do země, můžete tyč snadno zapíchnout do země a nebudete k tomu potřebovat žádné další nástroje. GARDENA poskytuje na tento výrobek záruku v trvání 5 let a zaručuje vám nejvyšší kvalitu. Dodejte své zahradě osobitý charakter díky ClickUp! násadě a odpovídajícímu dekorativnímu prvku podle aktuálního ročního období. Celoroční lifestyle systém.