Kategorie

Hledat dle produkt. kódu

Hodnocení

Domácí vodárna, 850 W, 4.5 bar, 4000/5 Eco Comfort, Gardena, G1754-20

Domácí vodárna, 850 W, 4.5 bar, 4000/5 Eco Comfort, Gardena, G1754-20 Zobrazit v plné velikosti

G1754-20

Není skladem, doba pro naskladnění 7-14 dní.

Prodej nářadí

8 450,00 Kč s DPH / ks
recyklační poplatek: 15,61 Kč Kč s DPH

Domácí vodárna GARDENA 4000/5 Eco Comfort 1754-20 s výkonem 850 W a maximální kapacitou 3500 l/h, může snadno ušetřit energii. Vodárna plně automaticky distribuuje levnou dešťovou vodu, například ze sudu na dešťovou vodu, ze studny nebo cisterny do vaší domácnosti a zahrady. Vodu z domácí vodárny můžete například použít pro splachování toalety, pro zásobování pračky a pro zavlažování vaší zahrady. V závislosti na požadavcích na vodu se domácí vodárna zapíná a vypíná automaticky, takže pracuje velmi levně. Plynule nastavitelný eco režim také ušetří až 15 % energie ve srovnání s normálním provozem. Díky tomu je šetrná i k vaší peněžence a životnímu prostředí. Bezpečnost je zaručena integrovanou pojistkou chodu nasucho s výstražnou kontrolkou: domácí vodárna se automaticky vypne v případě chodu nasucho. V případě zahřátí čerpadla, když kapalina nemůže odtékat, se čerpadlo automaticky vypne díky tepelné pojistce proti přetížení. Pohodlné: velkoobjemová 24 l nádrž , která je 5 let bezúdržbová. Během této doby, membrána nemusí být měněna a ani není potřeba doplňovat vzduch. GARDENA domácí vodárna Comfort je sériově vybavena integrovaným předfiltrem, který chrání čerpadlo před nečistotami a pískem, rovněž také zpětnou klapkou, což znamená, že může být snadno uvedena do provozu a otočením multifunkčním přepínače přepnuta na manuální nebo automatický provoz. Velký plnící otvor a napouštěcí ventil zajistí rychlé a bezproblémové uvedení do provozu. Samonasávání je optimalizováno pomocí nastavení ručního kontrolního ventilu. Kromě toho, tepelná pojistka proti přetížení sleduje plynulý a bezchybný chod bezdúdržbového kondenzátorového motoru. Na výtlačné straně může majitel využít tři přípojky podle požadavků a může tak využívat několik zařízení najednou. Před příchodem prvních mrazů je nutné vypustit čerpadlo za pomoci vypouštěcího šroubu. Domácí vodárna přesvědčí zákazníky svou dobře navrženou technologií, kvalitními materiály a kompaktním, prostorově úsporným designem. Manometr a tlakový spínač jsou integrovány do úsporné a přehledné konstrukce. Nesmí se čerpat slaná voda, agresivní a lehce hořlavé látky, ani potraviny. Jako příslušenství je možné zakoupit v servisu GARDENA odpružené gumové nožičky, které umožňují ještě tišší chod domácí vodárny. Max. tlak/dopravní výška 4.5 bar/45 m Připojovací závit 33.3 mm (G1).

Šetří energii a je běžný
Nastavitelný eco režim šetří energii až o 15 % ve srovnání s běžným provozem.

Integrovaná pojistka chodu nasucho s kontrolkou funkce
Čerpadlo se vypíná automaticky, např. při nedostatku vody ve studni nebo v zásobníku. Automatické bezpečnostní vypínání: chrání čerpadlo před přehřátím, které může způsobit jeho poškození.

Nádrž je po dobu 5 let bezúdržbová
Není nutné měnit membránu, ani doplňovat vzduch.

Bezproblémové uvedení do provozu
Automatický kontrolní ventil umožňuje optimání samonasávání a bezproblémové uvedení do provozu. Běžně se zapíná a vypíná pomocí multifunkčního přepínače. Možnost volby mezi manuálním nebo automatickým provozem.
 

Ještě efektivnější – 3 možnosti připojení zavlažovacích přístrojů
Současně lze na výtlačené straně připojit několik zařízení.

 

 • Záruka 3 roky!

 

Technické parametry:

 • Jmenovitý výkon:   850 W 
 • Maximální výtlačná kapacita:   3500 l/h 
 • Maximální tlak:   4,5 bar 
 • Maximální samonasávací výška:   8 m  
 • Maximální výtlačná výška:   45 m  
 • Tlak v nádobě:   1,5 bar 
 • Přívodní oběžné kolo:   Proud vody 
 • Maximální teplota čerpaného média:   35 ° C 
 • Hmotnost:   15,0 kg
 • Délka kabelu:   1,5 m  
 • Typ napájecího kabelu:   H05 RNF 
 • Elektrická ochranná třída:   IP X4